[Video] Izjemne obrambe Handanovića za preboj v polfinale

Samir Handanović je spet blestel s svojimi posredovanji. Tokrat je v četrtfinalu italijanskega pokala ob živce spravljal nogometaše vodilne ekipe italijanskega prvenstva. Inter je na koncu premagal Napoli z 2 : 0 in se tako uvrstil v polfinale.

Po izjemni predstavi v italijanskem prvenstvu je Samir Handanović tokrat blestel še v pokalnem tekmovanju. Črno-modri so tudi po njegovi zaslugi premagali Napoli in se uvrstili v polfinale, kjer čakajo na zmagovalca dvoboja Lazio – Juventus.

Italijanske napadalce je Handa še enkrat spravil v obup. Najprej imenitna predstava v prvenstvu, kjer je ohranil svojo mrežo neohranjeno, zdaj pa še  pokalu – zdi se, da Samir Handanović brani v formi svojega življenja. Tokrat je Milančane s 7 obrambami držal v igri vse do zadnjih trenutkov tekme, ko sta na sceno stopila Stevan Jovetić, ki je zadel v 74. minuti, in Adem Ljajić, ki je v 92. minuti zapečatil zmago Interja.