Spored
KLUB
Slovenija
Svet
Sproščeno
Lokalno
Kolumna
TRGOVINA
TV v živo
Za delničarje
ENGLISH
Iskanje
Nova24TV
Prvi v službi resnice.
Nova24TV
Prvi v službi resnice.
Iskanje
Iskanje
Nova24TV
Prvi v službi resnice.
Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Spored
KLUB
Slovenija
Svet
Sproščeno
Lokalno
Kolumna
TRGOVINA
TV v živo
Za delničarje
ENGLISH
Nova24TV
Prvi v službi resnice.
Spored
KLUB
Slovenija
Svet
Sproščeno
Lokalno
Kolumna
TRGOVINA
TV v živo
Za delničarje
ENGLISH
1. Nova24TV
TV Spored - Sobota, 19.06.2021
Izberi
Sreda, 27.03.2024
Četrtek, 28.03.2024
Petek, 29.03.2024
Sobota, 30.03.2024
Nedelja, 31.03.2024
Ponedeljek, 01.04.2024
Torek, 02.04.2024
Sreda, 03.04.2024
Četrtek, 04.04.2024
00:00:
Tema dneva
Informativni program - Pogovorna oddaja
Pogovorna oddaja o dnevno aktualnih dogodkih z raznovrstnimi gosti, avtor in voditelj Luka Svetina.
00:30:
Slovenija
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja
Najnovejše novice iz Slovenije.
00:45:
Tujina
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja
Najnovejše novice iz tujine.
01:00:
Večerne novice
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja
Osrednje dnevne novice.
01:30:
Pogovori z osamosvojitelji
Informativni program - Pogovorna oddaja
Pogovori z akterji slovenskega osamosvojitvenega časa ob 30. obletnici samostojnosti Republike Slovenije, avtor in voditelj Aleksander Rant.
02:15:
Poročilo iz Državnega zbora
Informativni program - Politika
Poročilo z izbrane seje Državnega zbora ali njegovega delovnega telesa, avtor Luka Gorenjec.
02:30:
Slovenija, moja država
Razvedrilni program - Kviz
Kviz ob 30. obletnici slovenske države, v katerem mladi nadebudneži tekmujejo v znanju slovenske zgodovine, voditelj Pavle Ravnohrib.
03:00:
Tema dneva
Informativni program - Pogovorna oddaja
Pogovorna oddaja o dnevno aktualnih dogodkih z raznovrstnimi gosti, avtor in voditelj Luka Svetina.
03:30:
Večerne novice
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja
Osrednje dnevne novice.
04:00:
Pogovori z osamosvojitelji
Informativni program - Pogovorna oddaja
Pogovori z akterji slovenskega osamosvojitvenega časa ob 30. obletnici samostojnosti Republike Slovenije, avtor in voditelj Aleksander Rant.
04:45:
Poročilo iz Državnega zbora
Informativni program - Politika
Poročilo z izbrane seje Državnega zbora ali njegovega delovnega telesa, avtor Luka Gorenjec.
05:00:
Slovenija, moja država
Razvedrilni program - Kviz
Kviz ob 30. obletnici slovenske države, v katerem mladi nadebudneži tekmujejo v znanju slovenske zgodovine, voditelj Pavle Ravnohrib.
05:30:
Tema dneva
Informativni program - Pogovorna oddaja
Pogovorna oddaja o dnevno aktualnih dogodkih z raznovrstnimi gosti, avtor in voditelj Luka Svetina.
06:00:
Večerne novice
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja
Osrednje dnevne novice.
06:30:
Poročilo iz Državnega zbora
Informativni program - Politika
Poročilo z izbrane seje Državnega zbora ali njegovega delovnega telesa, avtor Luka Gorenjec.
06:45:
Slovenija
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja
Najnovejše novice iz Slovenije.
07:00:
Večerne novice
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja
Osrednje dnevne novice.
07:30:
Tema dneva, petek
Informativni program - Pogovorna oddaja
Pogovorna oddaja o dnevno aktualnih dogodkih z raznovrstnimi gosti, avtor in voditelj Luka Svetina.
08:00:
Pogovori z osamosvojitelji, petek
Informativni program - Pogovorna oddaja
Pogovori z akterji slovenskega osamosvojitvenega časa ob 30. obletnici samostojnosti Republike Slovenije, avtor in voditelj Aleksander Rant.
08:45:
Tujina
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja
Najnovejše novice iz tujine.
09:00:
Vaše zdravje, naša skrb
Propagandni program - TV prodaja
Pogovorna oddaja s televizijsko prodajo izdelkov za zdravje.
09:50:
Časovni stroj
Dokumentarni program - Zgodovina
Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
10:00:
Prenos: 12. kongres Slovenske demokratske stranke
Informativni program - Politika
12. kongres Slovenske demokratske stranke (Gradimo Slovenijo #zate), prenos v živo iz Slovenskih Konjic.
13:00:
Slovenija, moja država (petek)
Razvedrilni program - Kviz
Kviz ob 30. obletnici slovenske države, v katerem mladi nadebudneži tekmujejo v znanju slovenske zgodovine, voditelj Pavle Ravnohrib.
13:30:
Naš TV-nasvet
Propagandni program - TV prodaja
Krajša pogovorna oddaja s televizijsko prodajo izdelkov za zdravje.
14:00:
Vaše zdravje, naša skrb
Propagandni program - TV prodaja
Pogovorna oddaja s televizijsko prodajo izdelkov za zdravje.
14:50:
Časovni stroj
Dokumentarni program - Zgodovina
Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
15:00:
Prenos: 12. kongres Slovenske demokratske stranke
Informativni program - Politika
12. kongres Slovenske demokratske stranke (Gradimo Slovenijo #zate), prenos v živo iz Slovenskih Konjic.
18:00:
Slovenija, moja država (sreda)
Razvedrilni program - Kviz
Kviz ob 30. obletnici slovenske države, v katerem mladi nadebudneži tekmujejo v znanju slovenske zgodovine, voditelj Pavle Ravnohrib.
18:30:
TV-prodaja
Propagandni program - TV prodaja
Televizijska prodaja raznovrstnih izdelkov.
19:00:
Kdo vam laže, četrtek
Informativni program - Politika
Satirična oddaja, v kateri avtor in voditelj Boris Tomašič razkriva aktualne laži v slovenski družbi.
19:15:
Poročilo iz Državnega zbora
Informativni program - Politika
Poročilo z izbrane seje Državnega zbora ali njegovega delovnega telesa, avtor Luka Gorenjec.
19:30:
Slovenija
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja
Najnovejše novice iz Slovenije.
19:45:
Tujina
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja
Najnovejše novice iz tujine.
20:00:
Beremo
Kulturno-umetniški program - Književnost
Pogovorna oddaja z avtorji aktualnih literarnih del, avtor in voditelj Metod Berlec.
20:50:
Časovni stroj
Dokumentarni program - Zgodovina
Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
21:00:
Pogovori z osamosvojitelji, četrtek
Informativni program - Pogovorna oddaja
Pogovori z akterji slovenskega osamosvojitvenega časa ob 30. obletnici samostojnosti Republike Slovenije, avtor in voditelj Aleksander Rant.
21:45:
Kdo vam laže, četrtek
Informativni program - Politika
Satirična oddaja, v kateri avtor in voditelj Boris Tomašič razkriva aktualne laži v slovenski družbi.
22:00:
Slovenija, moja država (četrtek)
Razvedrilni program - Kviz
Kviz ob 30. obletnici slovenske države, v katerem mladi nadebudneži tekmujejo v znanju slovenske zgodovine, voditelj Pavle Ravnohrib.
22:30:
Tema dneva, četrtek
Informativni program - Pogovorna oddaja
Pogovorna oddaja o dnevno aktualnih dogodkih z raznovrstnimi gosti, avtor in voditelj Luka Svetina.
23:00:
Beremo
Kulturno-umetniški program - Književnost
Pogovorna oddaja z avtorji aktualnih literarnih del, avtor in voditelj Metod Berlec.
23:50:
Časovni stroj
Dokumentarni program - Zgodovina
Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.