[Video] Pozor, ni za občutljive! Poglejte, kako je v Veliki Britaniji tolpa z mačeto napadla moškega!

Datum:

Kamera je v Birminghamu v Angliji ujela grozljiv napad z mačeto, ki se je zgodil pred nekaj dnevi! Svetovni mediji poročajo, da je snemal kar eden od prebivalcev predela, kjer se je zgodil napad, iz okna svojega doma!

Posnetek prikazuje grozljiv napad tolpe muslimanskih moških, ki se je spravila nad svojo žrtev. Očitno je, da so tekli za njim, nato pa ga zbili na tla, se nanj spravili z mačeto in ga nato še zbrcali. Posnetek poglejte tukaj, opozarjamo pa, da ni za občutljive, saj prikazuje nasilje:

https://www.youtube.com/watch?v=TSevfreMyF8&has_verified=1

Jasno je, da je s prihodom ilegalnih muslimanskih migrantov Velika Britanija svetlobna leta daleč od tiste, ki smo jo poznali pred invazijo migrantov z Bližnjega Vzhoda in iz Afrike. Voice of Europe poroča, da se je tako v Veliki Britaniji zgodilo kar pet umorov z noži oziroma mačetami – in to samo v enem tednu!

J. G.

Sorodno

Zadnji prispevki

Tri leta po poplavah še vedno med ruševinami: nevarna okolica in neizpolnjene obljube Golobve vlade

"Počutimo se kot drugorazredni občani," izpostavlja Bojan Arčan v...

Na dražbo premoženje Jankovićevih: v ozadju znova Jan Bec

Septembra bo potekala dražba večinskega deleža podjetja Artisan Turizem....

Nekdanji ruski vohun: vojskovali se bomo še desetletja, prednost moramo dati militarizaciji

Nekdanji ruski obveščevalec Andrej Bezrukov je na Mednarodnem gospodarskem...

Naredite govor spet svoboden

Prišli smo tako daleč, da te lahko v Evropi...