Levica ne more brez Janše: zdaj je kriv tudi za kaos med policijo in tožilstvom

Datum:

Za stanje v medijih, policiji, sodstvu, za nizke pokojnine, za na tisoče Slovencev pod pragom revščine, za slabo črpanje EU sredstev, za netenje prepirov na desnici … je po poročanju mainstream medijev kriv Janez Janša. Po novem je kriv tudi za kaos med policijo in tožilstvom.

Podružnica levičarskega Dela poroča, da je bil ovaden uslužbenec Centra za varovanje in zaščito Dejan Padovac (policist specialist – varnostnik). Kazensko ovadbo naj bi vložila specializirana državna tožilka Mateja Gončin, in sicer zaradi nepooblaščenega vstopa v videonadzorni sistem, češ da jo je opazoval zaradi suma, da si njeni varnostniki pišejo neupravičene nadure. A glavna oseba te zgodbe je Janez Janša, ker je bil Padovac tudi njegov varnostnik, varoval pa je sicer tudi Boruta Pahorja. To sicer ni nenavadno, saj je Padovac predvsem skrbel za varovanje predsednikov slovenskih vlad in voditeljev tujih držav.

Portal je zgodbo povezal z interpelacijo notranjega ministra Boštjana Poklukarja ter izpostavil, da je pod njim in njegovim generalnim direktorjem policije Senadom Jušićem v okviru Centra za varovanje in zaščito “Janšev človek” Padovac celo napredoval.

Da je bilo le vprašanje časa, kdaj bo tudi to preusmerjanje pozornosti prišlo na plan, je prispevek komentiral Janša in dodal, da Info360 očitno ponavlja vajo iz leta 2014. Spomnimo, da se je Delo pred desetletjem prav tako odločilo za obračun z Janšo in obtožilo Padovca, ki že leta varuje najvišje politične predstavnike, in to iz različnih političnih opcij, da je bil “zaznan v družbi članov slovenske divizije neonacistov”. Varnostnik je takrat Delo in novinarja Anuško Delić in Roka Kajzerja zaradi “umora osebnosti” tožil.

Foto: X

Ni zgodbe, če ne vključijo Janeza Janše
Da so predčasne volitve blizu, dokazujejo tovrstne zgodbe, ki v vsaki stvari vidijo Janeza Janšo. Mediji pa so očitno ugotovili, da se prispevki le tako berejo.

Sara Kovač

Sorodno

Zadnji prispevki

[Fotogalerija] Janšev vzpon v severno steno Triglava zaznamovalo posebno srečanje

Predsednik SDS Janez Janša je strasten pohodnik in plezalec,...

Metlika nadaljuje prenovo Konzuma v Hišo ustvarjalnosti

Občina Metlika nadaljuje prenovo nekdanje stavbe Konzum, ki bo...

Birokratinja, ki je naredila “podmizno” uslugo Tanji Fajon, bi šla na Dansko

Po tem, ko je nekdanja generalna sekretarka na Ministrstvu...

Blokada sindikatov in ustavnega sodišča: S.P.-ji pričakujejo nižje prispevke

Interventni zakon za razvoj Slovenije je bil predstavljen kot...