Huda nesreča v Hočah, voznik spregledal rdečo luč na semaforju

Datum:

Včeraj, v soboto, 9. decembra, v  večernih urah se je na križišču v Hočah pripetila huda prometna nesreča zaradi neupoštevanja semaforja.

Včeraj ob 21.40 se je na glavnem križišču v Spodnjih Hočah pripetila huda prometna nesreča.  56–letni voznik osebnega avtomobila je pripeljal po Miklavški cesti iz smeri Rogoze do semaforiziranega križišča, kjer kljub rdeči luči na semaforju ni upošteval prednosti ter zapeljal v križišče in tako zaprl pot  30–letnemu vozniku osebnega avtomobila, ki je pravilno pripeljal po desnem voznem pasu prednostne ceste iz smeri Slivnice.

Slika: Maribor24

Pri trčenju se je oškodovančevem vozilu ena potnica hudo telesno poškodovala, voznik in dva sopotnika pa lažje. Policisti o prometni nesreči III. kategorije še zbirajo obvestila.

E-Maribor

Sorodno

Zadnji prispevki

Nevladniki zavajajo, da je odvzem volilne pravice tujcem protiustaven, ustava trdi drugače

Skupina levičarskih nevladnikov, povezana v Pravno mrežo za varstvo...

Še ena žrtev LGBT ideologije: 15-letna Kallie ni vedela, da se bo borila z moškim

Kristen Waggoner, glavna odvetnica vplivne organizacije Alliance Defending Freedom...

Civilizacijski dolg, ne razdor!

Državni zbor je končno sprejel zakon o pokopu žrtev...

Janša: Edina predstavnica politične policije na visokem položaju je Marta Kos

Bo vlada Janeza Janše tudi uradno pozvala evropsko komisarko...