Migrant v Italiji grozil, da bo zažgal hišo svojih gostiteljev, ker mu država ne da socialne podpore

Datum:

Migrant v Italiji je grozil, da bo zažgal hišo svojega gostitelja, ker ni prejel socialne podpore, za katero je mislil, da mu pripada. Policija ga je aretirala.

19-letni migrant iz Etiopije je potem, ko je ugotovil, da mu ne pripada izplačilo 250 evrov socialne podpore. grozil, da bo zažgal hišo svojih gostiteljev. Omenjeni migrant, ki je bil nastanjen v Raddusi na Siciliji, je po poročanju Voice of Europe presegel število dni, za katere mu je bilo dovoljeno bivati v državi.

Oblasti so ga zato obvestile, da se mora izseliti. Ob tem je Etiopijec začel groziti, da če ne bo dobil 250 evrov socialne podpore, bo zažgal hišo. Nato je skušal pobegniti policiji, ki pa ga je izsledila v mestu in aretirala.

Afriški migrant Mohamed Konare, ki je v Italiji že dve desetletji, je opozoril, da mora Italija, če se želi izogniti državljanski vojni med Afričani in Italijani, zapreti svoje meje. Mladi Afričani ne govorijo italijansko in ne poznajo zahodne kulture. Če država ne bo ukrepala, se bodo Italijani v prihodnosti primorani soočiti z “na tisoče in sto tisoče lačnih Afričanov”.

Ivan Šokić

Sorodno

Zadnji prispevki

Nevladniki zavajajo, da je odvzem volilne pravice tujcem protiustaven, ustava trdi drugače

Skupina levičarskih nevladnikov, povezana v Pravno mrežo za varstvo...

Še ena žrtev LGBT ideologije: 15-letna Kallie ni vedela, da se bo borila z moškim

Kristen Waggoner, glavna odvetnica vplivne organizacije Alliance Defending Freedom...

Civilizacijski dolg, ne razdor!

Državni zbor je končno sprejel zakon o pokopu žrtev...

Janša: Edina predstavnica politične policije na visokem položaju je Marta Kos

Bo vlada Janeza Janše tudi uradno pozvala evropsko komisarko...