Modrijani odpovedali koncert in zapisali ganljivo sporočilo v spomin na umrle knape

Datum:

V znak spoštovanja in v spomin na pokojne rudarje je v Sloveniji danes dan žalovanja. V Velenju se jim bodo poklonili na dveh žalnih slovesnostih, oglasile se bodo tudi sirene.

Večina gledališč bo prireditve v znak spoštovanja in spomina na pokojne rudarje zato začela z minuto molka. Med drugim se jim bodo tako poklonili v ljubljanskem Cankarjevem domu, Slovenskem narodnem gledališču Maribor, SNG Drama Ljubljana ter SNG Opera in balet Ljubljana.

Za prilagoditev programa so se odločili tudi nekateri nočni klubi. Kot so sporočili iz ljubljanskega kluba Cirkus, bodo za danes predvideni dogodek prestavili na soboto. Prav tako bodo začetek koncerta za nekaj ur prestavili v klubu Pure. Ta se bo namreč namesto ob 22. uri začel opolnoči.

Enega od svojih koncertov bi danes morali imeti tudi Modrijani. In sicer v Celju. Koncert so zaradi dneva žalovanja tudi odpovedali. Ob tem so zapisali: “Ob hudi tragediji, ki smo ji bili priča te dni v Velenju, smo v mislih z družinami, svojci, sodelavci in prijatelji. Ne moremo si predstavljati, kakšne bolečine prestajajo najbližji. Upamo, da bomo v prihodnje lahko kako pomagali. Pošiljamo močan objem in žalujemo.

Dogodek so Modrijani tako prestavili na 21. marec.

e-maribor

Sorodno

Zadnji prispevki

Nevladniki zavajajo, da je odvzem volilne pravice tujcem protiustaven, ustava trdi drugače

Skupina levičarskih nevladnikov, povezana v Pravno mrežo za varstvo...

Še ena žrtev LGBT ideologije: 15-letna Kallie ni vedela, da se bo borila z moškim

Kristen Waggoner, glavna odvetnica vplivne organizacije Alliance Defending Freedom...

Civilizacijski dolg, ne razdor!

Državni zbor je končno sprejel zakon o pokopu žrtev...

Janša: Edina predstavnica politične policije na visokem položaju je Marta Kos

Bo vlada Janeza Janše tudi uradno pozvala evropsko komisarko...