Nov remi Slovencev

Slovenska futsal reprezentanca je zabeležila nov remi v drugem delu kvalifikacij za nastop na svetovnem prvenstvu. Tokrat so z 2 : 2 remizirali proti Kazahstanu.

Varovanci Andreja Dobovičnika so iztržili še drugi remi, potem ko so že včeraj remizirali s Francozi. Sedaj so Slovenci pri dveh točkah in imajo pred zadnjo tekmo težko nalogo.

Dvakrat so bili v zaostanku, dvakrat so se vrnili
Slovenija se je v prvem zaostanku znašla v 10. minuti, ko je za Kazahstan zadel Yesenamanov. V igro je Slovenijo minuto pozneje vrnil Rok Mordej, ki je zadel za prvo izenačenje. Že v 18. minuti je Kazahstan ponovno vodil, a so se Slovenci še enkrat več vrnili v igro. Končni izid tekme je postavil Kristjan Čujec.

Zmaga v nedeljo je nujna
Slovenijo v nedeljo čaka še zadnja tekma v skupini, ko ji bo nasproti stala reprezentanca Češke. Slovenci morajo – če želijo še naprej sanjati o nastopu na svetovnem prvenstvu v Kolumbiji – v nedeljo zmagati.