Home Sproščeno Šport Nova odlična predstava Gorana Dragića

Nova odlična predstava Gorana Dragića

0

V ligi NBA sta v gosteh zmagali obe ekipi s slovenskimi igralci. New York Saše Vujačića, ki sicer ni nastopil, je premagal Atlanto, Miami Heat z Goranom Dragićem in Benom Udrihom pa je slavil v Washingtonu.

Novo odlično predstavo je prikazal Dragić, ki je v 31 minutah dosegel 18 točk po metu iz igre 8 : 14 in imel 5 podaj. To je že tretja zaporedna tekma, na kateri je Ljubljančan dosegel več kot 15 točk. Beno Udrih je igral 17 minut in k 20. zmagi Miamija – in 6. na zadnjih 8 tekmah – prispeval 4 točke in 6 podaj.

Izjemen dosežek je na tekmi v Torontu uspel igralcu Chicaga Jimmyju Butlerju. V drugem polčasu je dosegel 40 točk, kar je točko več od najboljšega dosežka legendarnega Michaela Jordana v dresu Bullsov.