Po Ameriki se pojavljajo kipi golega Trumpa “brez jajc”

Datum:

Ameriško levičarsko umetniško združenje Indecline nadaljuje z javno kampanjo proti republikanskemu predsedniškemu kandidatu Donaldu Trumpu s postavljanjem golih kipov bogataša z velikim trebuhom in skoraj neopšaznim spolnim organom brez testisov.

Oblasti so kipe po nekaj urah odstranile, Sam Biederman, tiskovni predstavnik newyorške službe za parke, pa je dejal, da je “Služba za parke proti vsem neodobrenim erekcijam v mestnih parkih, ne glede na to, kako majhne so.”

Kipe Trumpa so morali odžagati pri nogah
Naključni obiskovalci newyorškega parka Union Square so Trumpa v “naravni” velikosti lahko gledali le nekaj ur, nakar so prišli delavci in ga začeli odstranjevati. Kip so morali odžagati pri nogah in ljudje so veselo žvižgali ter jih pozivali, naj na “smrdljive” noge nikar ne pozabijo.

https://www.youtube.com/watch?v=RLNi1bPFghg

Kipi so zrasli tudi v San Franciscu, Clevelandu, Los Angelesu in Seattlu. Vse na Trumpu je veliko, še najbolj trebuh, med nogami pa si je umetnik privoščil največ svobode. Za tiste, ki potrebujejo razlago, je na kipu še napis, da “cesar nima jajc”.

Na koncu pa je treba tudi o samooklicanih umetnikih povedati resnico. Združenje Indecline se rado predstavlja kot umetniško združenje (tako kot imamo tudi v Sloveniji veliko “umetniških” politično aktivnih združenj), v večini pa veljajo za skrajno anarhistično združenje.

A. R., STA

Sorodno

Zadnji prispevki

Je bila to Kučanova ljubica? To pravi princ Federico Pignatelli

Princ Federico Pignatelli, ki velja za žrtev slovenskega sodstva,...

Kako Soros z 102 milijoni vpliva na novembrske vmesne volitve

Milijarder in finančni manipulator George Soros, nekoč sovražna figura...

Gaza v srcu indoktriniranih levičarjev

Gaza je fenomen. Postala je objekt nenavadne naklonjenosti, žarišče...