Policija išče storilca, ki je oropal bencinski servis v Ljubljani

Datum:

V Ljubljani je na Dunajski cesti v nedeljo okoli 18. ure moški oropal bencinski servis. Po do sedaj zbranih obvestilih je neznani storilec vstopil v prodajalno in od uslužbenke zahteval denar. Grozil je z ostrim predmetom. Iz blagajne je ukradel nekaj bankovcev in pobegnil s kraja dogodka, so sporočili s Policijske uprave (PU) Ljubljana.

V dogodku ni bil nihče poškodovan. Neznani storilec je star okoli 30 let, visok okoli 180 centimetrov, suhe postave in temnejših kratkih las. Oblečen je bil v rdečo majico, modre kratke kavbojke, okoli vratu je imel slušalke črne barve, govoril je slovensko, so sporočili s (PU) Ljubljana.

Policisti nadaljujejo z zbiranjem obvestil o vseh okoliščinah dogodka. O vseh ugotovitvah bodo obvestili pristojno državno tožilstvo, so še sporočili.

Sara Kovač

Prejšnji članek
Naslednji članek

Sorodno

Zadnji prispevki

Je bila to Kučanova ljubica? To pravi princ Federico Pignatelli

Princ Federico Pignatelli, ki velja za žrtev slovenskega sodstva,...

Kako Soros z 102 milijoni vpliva na novembrske vmesne volitve

Milijarder in finančni manipulator George Soros, nekoč sovražna figura...

Gaza v srcu indoktriniranih levičarjev

Gaza je fenomen. Postala je objekt nenavadne naklonjenosti, žarišče...