Policija sporoča podrobnosti o streljanju v ljubljanskem BTC

Datum:

Kriminalisti so po streljanju pretekli petek v ljubljanskem BTC trem ljudem odvzeli prostost. Vse tri so privedli k preiskovalnemu sodniku, enega so po zaslišanju izpustili, 28- in 37-letnemu osumljencu pa so odredili sodno pridržanje, so sporočili s Policijske uprave Ljubljana. Kriminalisti nadaljujejo zbiranje obvestil o okoliščinah dogodka, o vseh ugotovitvah bodo obvestili pristojno državno tožilstvo. 

Do streljanja je sicer prišlo pretekli petek na terasi enega od lokalov na območju BTC v Ljubljani. Pri tem so bile poškodovane tri osebe, dva človeka sta bila ranjena s strelnim orožjem, eden pa zaradi udarca s predmetom. Vse tri so odpeljali v ljubljanski klinični center, njihovo življenje pa ni ogroženo.

Spomnimo, da sta bili žrtvi v strelskem spopadu v ljubljanskem BTC Hajro Beganović in Valentino Beganović, oba stara znanca slovenske policije, oba pa sta prejela strel v nogo.

Sara Kovač

Sorodno

Zadnji prispevki

Andrej Ribič zapušča Dars, njegovo predsedovanje zaznamovalo več spornih praks

Andrej Ribič sporazumno zapušča mesto predsednika uprave Darsa. To...

Je bila to Kučanova ljubica? To pravi princ Federico Pignatelli

Princ Federico Pignatelli, ki velja za žrtev slovenskega sodstva,...

Kako Soros z 102 milijoni vpliva na novembrske vmesne volitve

Milijarder in finančni manipulator George Soros, nekoč sovražna figura...