Policisti na slovenskem mejnem prehodu Obrežje odkrili 8 migrantov, ki so se skrivali v tovornjaku!

Datum:

Medtem ko si nekateri mečejo pesek v oči in trdijo, da migrantov ni mogoče nikjer več videti, je resnica povsem drugačna. Policija namreč poroča o tem, da so na mejnem prehodu Obrežje policisti ponoči odkrili osem migrantov, ki so se skrivali v tovornjaku. Voznik s srbskim državljanstvom je želel preko meje nezakonito pretihotapiti šest Pakistancev in dva Afganistanca. 

Eden izmed migrantov je bil po navedbah STA zaradi slabega slabega zdravstvenega stanja oskrbljen s strani reševalcev, nato pa so bili vsi predani v roke varnostih organov v sosednji Hrvaški.

Foto: STA

Pri odkrivanju koristen detektor srčnega utripa in merilnik ogljikovega dioksida
Policisti so Afganistanca in Pakistance zasačili med opravljanjem mejne kontrole, ko so se odločili, da pregledajo voznika s srbskim potnim listom. Po navedbah Policijske uprave Novo mesto so migrante odkrili s pomočjo detektorja srčnega utripa in merilnika ogljikovega dioksida v tovornem delu vozila.

N. Ž.

Sorodno

Zadnji prispevki

Čestitke Janezu Janši dežujejo od vsepovsod

Po izvolitvi Janeza Janše za novega predsednika vlade je...

Trump nenadoma prekinil načrte za konec tedna: v ozadju iranski načrt na atentat Trumpove hčere?

Ameriški predsednik Donald Trump je nepričakovano prekinil svoje načrte...

Levičarski poslanci svoj gnev stresli na glasovnice, poleg obkroženega NE tudi slogani proti Janši

Nekaterim levičarskim poslancem ni bilo dovolj, da obkrožijo proti,...