Preplah sredi Washingtona: Zaradi spolne igračke zaprli promet in poklicali bombno enoto

Datum:

Policisti v ameriški prestolnici so se v sredo prejšnji teden ob 7. uri zjutraj odzvali na zaskrbljujoč klic. Pred enim od gasilskih domov v Washingtonu se je pojavila sumljiva naprava. Območje je bilo zaprto za promet, posredovala je bombna enota, ki pa je ugotovila… da je šlo za spolno igračko za odrasle.

“Sumljivo elektronsko napravo” so našli pred postajo D.C. Fire and EMS Engine 20 na Wisconsin Avenue v soseski Tenleytown. Naprava je bila odložena pred stavbo, po opisu je imela izpostavljene žice.

Po zadnjih podatkih je predmet pred gasilskim domom pustila oseba, ki naj bi se pred tem pogovarjala z enim od zaposlenih, nato pa je ta ista oseba odvrgla napravo in zapustila lokacijo.

Na lokacijo so kmalu pridrveli policisti, zaprli območje za promet, nato pa je policijska enota za odstranjevanje eksplozivnih sredstev pregledala sumljivi predmet.

Kaj kmalu pa so ugotovili resnično naravo predmeta, poroča ameriški UPI. V policijskem poročilu so napravo opisali kot “prenosno elektronsko spolno črpalko”. Poročilo očitno ni vsebovalo dodatnih pojasnil.

Območje so sprostili za promet okoli 9. ure zjutraj. Osebe, ki je svojo spolno igračko odvrgla na javnem kraju, še niso uspeli identificirati.

Ž. K.

Sorodno

Zadnji prispevki

V nekdanjih udbovskih zaporih na Beethovnovi bo od petka stalna razstava

Ob evropskem dnevu spomina na žrtve vseh totalitarnih in...

Župan Molan sprejel evropska prvaka

Župan Občine Brežice Ivan Molan je v petek, 14....