Prijeli 25 migrantov, od tega 17 Afganistancev in dva tihotapca

Datum:

S Policijske uprave Novo mesto poročajo o 25 prijetih migrantih in dveh tihotapcih. Na območju Adlešičev v občini Črnomelj so včeraj prijeli 17 Afganistancev, na območju Prelok pa še državljana Gambije.

Naa avtocesti pa so ustavili voznika osebnega avtomobila Toyota auris. Med postopkom so ugotovili, da 33-letni državljan Gruzije in 30-letna sopotnica, prav tako iz Gruzije, v vozilu prevažata 7 tujcev (6 Pakistancev in Afganistanca).

Tihotapcema so odvzeli prostost, ju pridržali in jima zasegli avtomobil. S kazensko ovadbo ju  bodo privedli  k preiskovalnemu sodniku. Policijski postopki s tujci, ki so nezakonito prestopili državno mejo, še potekajo. Iz Policijske uprave Ljubljana ne poročajo o prijetih.

Moja Dolenjska

Sorodno

Zadnji prispevki

Je bila to Kučanova ljubica? To pravi princ Federico Pignatelli

Princ Federico Pignatelli, ki velja za žrtev slovenskega sodstva,...

Kako Soros z 102 milijoni vpliva na novembrske vmesne volitve

Milijarder in finančni manipulator George Soros, nekoč sovražna figura...

Gaza v srcu indoktriniranih levičarjev

Gaza je fenomen. Postala je objekt nenavadne naklonjenosti, žarišče...