Šentrupert: Zapeljal s ceste in umrl

Datum:

Včeraj, v nedeljo, 15. junija, malo pred 7. uro so bili policisti obveščeni, da je v naselju Hom pri Šentrupertu voznik zapeljal s ceste v globino. Na kraj so odšli reševalci, gasilci in policisti. Zdravnica Zdravstvenega doma Trebnje je ugotovila da je voznik v prometni nesreči umrl.

Policisti so opravili ogled kraja prometne nesreče, zbrali obvestila in ugotovili, da je 93-letni voznik osebnega avtomobil vozil po cesti, ki poteka po klancu navzdol in v levem ovinku zapeljal naravnost s ceste ter trčil v drevo.

Po trčenju je vozilo odbilo po nasipu navzdol in obstalo nekoliko nižje ob drugem drevesu. Ugotovljeno je tudi bilo, da je voznik v času prometne nesreče vozil osebni avtomobil brez veljavnega vozniškega dovoljenja, med vožnjo pa ni uporabljal varnostnega pasu.

Policisti bodo o ugotovitvah napisali poročilo na pristojno državno tožilstvo, so sporočili s Policijske uprave Novo mesto.

Moja Dolenjska

Sorodno

Zadnji prispevki

Omerza po novih razkritjih: Predsednica naj se do razjasnitve odpove obveščevalnim poročilom

Preko Atlantika bi rekli, da je predsedničina prometna nesreča...

Ko ruske povezave podrejo vlade in uničijo politične kariere

Ruske tajne službe že desetletja uporabljajo vplivne operacije, podkupnine,...

Na Poljskem postavili največji kip Device Marije v Evropi

V majhni poljski vasici po novem stoji največji kip...

Manifestacija kolapsa levičarske migracijske politike

Nedavno dogajanje v Ceuti je pokazalo, kako porozne so...