Ukradli prikolico, vlomili v zidanico, prostore društva, hišo, osebni avtomobil

Datum:

S Policijske uprave Novo mesto poročajo o več vlomih in tatvinah v zadnjih dneh. Izpostavili so:

Z dvorišča stanovanjske hiše v Škrjančah (Mirna) je med sredo in ponedeljkom, 4. in 9. decembrom, nekdo odtujil avtomobilsko prikolico znamke Neptun z nameščeno registrsko tablico NM 16-03T. Lastnik ocenjuje, da je oškodovan za 1.600 evrov.

V Ručetni vasi (Črnomelj) je med petkom in ponedeljkom, 6. in 9. decembrom, nekdo vlomil v zidanico in odtujil posodo z gorivom, električni podaljšek in dve steklenici vina. Lastnica ocenjuje, da je oškodovana za 200 evrov.

Trebnjem je v noči iz nedelje na ponedeljek, 9. december, neznanec skozi vrata vlomil v prostore društva in odtujil zvočnik v vrednosti okoli 300 evrov.

V ponedeljek, 9. decembra, med 6. in 19. uro, je na območju Hrasta pri Jugorju nekdo izkoristil odsotnost stanovalcev in skozi vrata terase vlomil v hišo. Po prvih ugotovitvah ni ničesar odtujil, nastala je le premoženjska škoda, povzročena z vlomom.

Na parkirnem prostoru na Topliški cesti v Novem mestu je včeraj, v ponedeljek, 9. decembra, nekdo vlomil v osebni avtomobil in odtujil žensko jakno in kovance. Lastnica ocenjuje, da je oškodovana za 800 evrov.

V noči iz sobote na nedeljo, 8. december, je v Brežicah neznanec skozi vrata vlomil v gostinski lokal in iz predala točilnega pulta odtujil menjalni denar.

Moja Dolenjska

Sorodno

Zadnji prispevki

Minister Šircelj: “Časovnica zmanjševanja javnofinančnega primanjkljaja še ni jasna”

Finančni minister Andrej Šircelj pravi, da bo dinamika zniževanja...

Predsednik DZ Zoran Stevanović podprl kolesarsko romanje Romarji upanja

Predsednik državnega zbora Zoran Stevanoviča je danes pred poslopjem...