“Občani” so se stepli kar na kočevski policijski postaji!

Datum:

Policijska postaja Kočevje je bila včeraj prizorišče fizičnega obračunavanja. Skupina ljudi je medsebojno fizično obračunavala kar pred očmi policista, ki je naposled uspel obvladati situacijo. Kandidat za župana Kočevja Robert Tomažin je namignil, da gre za primer romskega nasilja. 

“Policisti z intenzivno preiskavo okoliščin in ugotavljanjem vseh dejstev kaznivega dejanja nasilništva še nadaljujejo in bodo o vseh ugotovitvah obveščali pristojno državno tožilstvo,” so zapisali možje v modrem.

Na policijsko postajo naj bi se najprej zatekel moški, ki sta mu sledila dva napadalca. Na policijski postaji so nadaljevali z obračunavanjem, a jih je policist uspel ločiti.

Začel jih je zasliševati. Ugotovil je, da so bile osebe v sporu, prišlo pa je tudi do prometne nesreče dveh vozil s povzročeno materialno škodo. Oškodovanec dogodka je pri tem utrpel poškodbe.

Dvema osebama je bila odvzeta prostost, nahajata se v policijskem pridržanju, poroča Svet 24.

Na dogajanje se je odzval poslanec SDS Andrej Kosi.

Vir: X

Kandidat za župana Kočevja Robert Tomažin je namignil, da so bili nasilneži Romi oz. “občani”, kot to družbeno skupino v zadnjem obdobju imenujejo v dominantnih medijih.

“Spet “občani”. 🙁 Vabljeni v sredo na javno tribuno na temo nelegalnih migracij in romsko problematiko. KCK, sreda 2.10.2024 ob 18.00 uri,” je napisal na socialnem omrežju Facebook. 

Ž. K.

Sorodno

Zadnji prispevki

Nevladniki zavajajo, da je odvzem volilne pravice tujcem protiustaven, ustava trdi drugače

Skupina levičarskih nevladnikov, povezana v Pravno mrežo za varstvo...

Še ena žrtev LGBT ideologije: 15-letna Kallie ni vedela, da se bo borila z moškim

Kristen Waggoner, glavna odvetnica vplivne organizacije Alliance Defending Freedom...

Civilizacijski dolg, ne razdor!

Državni zbor je končno sprejel zakon o pokopu žrtev...

Janša: Edina predstavnica politične policije na visokem položaju je Marta Kos

Bo vlada Janeza Janše tudi uradno pozvala evropsko komisarko...