Prometna nesreča zaradi neprilagojene hitrosti voznika kamiona

Datum:

Metliški policisti so bili včeraj okoli 16. ure obveščeni o prometni nesreči na cesti Novo mesto  –  Metlika. Ugotovili so,  da  je  38-letni  voznik  vozil tovorno vozilo s priklopnikom z naloženo hlodovino iz smeri Metlike proti Novem mestu.

Med Hrastom pri Jugorju in Dolami je zaradi neprilagojene hitrosti izgubil oblast nad vozilom, priklopnik pa je zanihal in se prevrnil. Razsuta hlodovina je padla na osebni avtomobil, ki ga je voznik pravilno pripeljal iz nasprotne smeri.

Lažje poškodovanega voznika osebnega avtomobila so reševalci oskrbeli in odpeljali  v Splošno bolnišnico Novo mesto.

Foto: PP Metlika

Povzročitelju nesreče so policisti zaradi kršitve cestno prometnih predpisov izdali plačilni nalog. Zaradi odstranjevanja  posledic  prometne nesreče je bila cesta na tem delu zaprta med 16. in 18. uro, so sporočili s Policijske uprave Novo mesto.

Moja Dolenjska

Sorodno

Zadnji prispevki

Stevanović razpisal lokalne volitve: glasovali bomo 15. novembra

Predsednik državnega zbora Zoran Stevanović je razpisal redne lokalne...

Od sončnega do senčnega kralja: “Težko se sooča z izgubo oblasti”

Vlada Janeza Janše je v začetku mandata iztegnila roko...

Janša na vrhu Nata vrača kredibilnost Sloveniji

Predsednik vlade Janez Janša se skupaj s soprogo Urško...

[Video] Na ulicah Ljubljane potekal domoljubni shod, mladi zahtevajo remigracijo

Na obletnico podpisa Brionske deklaracije so mladi v središču...