Nekdanja porno zvezdnica podprla Hamasove klavce, zdaj po neumnosti financira Izrael

Datum:

Vojna v Izraelu je razdelila svetovno javnost. Večina je enoznačno obsodila grozodejstva palestinske teroristične organizacije Hamas. Večina, ne pa nekdanja zvezdnica filmov za odrasle Mia Khalifa libanonskega rodu, ki je v šokantnem izbruhu na Twitterju teroriste Hamasa označila kot borce za svobodo. Še več, teroriste je pozvala, naj odslej snemajo posnetke v horizontalni postavitvi slike. Ironično, zaradi svojega izbruha, bo sedaj dohodek, ki ga je prejemala od porno giganta Pornhuba, namenjen pomoči ljudem v Izraelu.

“Ali lahko nekdo prosim reče borcem za svobodo v Palestini, naj obrnejo svoje telefone in snemajo vodoravno,” je zapisala na socialnem omrežju X. Njen profil na istem omrežju je te dni skoraj povsem posvečen zgolj izraelsko-palestinski vojni. Zaradi njenega navijaštva bo sedaj Pornhub doniral 100 odstotkov njenih zaslužkov na platformi.

Khalifa uvodoma svoje izjave ni niti približno obžalovala. “To je največ, kar boste kdaj dobili od mene za vaše usrano malo podjetje, […] “Svobodna Palestina” je, dokler Palestina ni svobodna,” je zapisala. Spletna stran Pornhub je bila leta 2021 vredno 1,5 milijarde dolarjev. Še pred tem pa je zapisala: “Rekla bi, da sem zaradi podpore Palestini izgubila poslovne priložnosti, vendar sem bolj jezna nase, ker nisem preverila, ali sem vstopala v posel s zionisti ali ne. Moja napaka.”

Vir: X.

Kasneje je skušala situacijo vsaj delno omiliti, z deljenjem objav, kjer piše, da Hamas ne predstavlja vseh Palestincev. Pa tudi, da si želi posnetkov v kakovosti 4k, ki kažejo, kako se “njeni ljudje” prebijajo iz zapora na odprtem. Sicer ji le redki sledilci verjamejo. Po tem, ko so po svetu zaokrožili posnetki masovnih eksekucij nedolžnih civilistov, je vsem bolj ali manj jasno, kaj počnejo Hamasovi “borci za svobodo”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mia K. (@miakhalifa)

ISIS ji je grozil s smrtjo
Zvezdnica filmov za odrasle Mia Khalifa se ni prvič znašla na radarju medijev. Pred leti je snemala filme za odrasle, oblečena v tradicionalno muslimansko oblačilo hijab, s čimer si je nakopala srd ISIS, ki ji je grozil s smrtjo. Uporabniki spleta so kasneje razširjali retuširane fotografije njenega obglavljenega telesa. “Šlo je za grožnjo, ki sem jo vzela zelo resno,” je komentirala leta 2018.

Sara Kovač

Sorodno

Zadnji prispevki

Tomašič pred poletjem: Golob laže, posnetki so avtentični, čas je za preiskave

V zadnji oddaji Kdo vam laže pred poletnim premorom...

Nepridiprav o vstopu v boj za župana: Janković je “odslužil svoje”

V oddaji Tema dneva je spletni vplivnež Aleksandar Repić...

[Foto] Francija z veliko parado pokazala svojo vojaško moč in zaveznike

Pariz je danes gostil tradicionalno vojaško parado ob francoskem...

Bratuškova po očitkih o plagiatorstvu še vedno vztraja v politiki

Leta 2013 se je Alenka Bratušek soočala z očitki...