Zakaj je zagorela glavna želežniška postaja v Ljubljani?

Datum:

Na gradbišču na območju ljubljanske železniške postaje je popoldne med polaganjem izolacije na novem nadstrešku zagorelo. Gasilci so požar že pogasili, šlo je za manjšo intervencijo, so za STA pojasnili v Gasilski brigadi Ljubljana.

Nadgrajena osrednja ljubljanska železniška postaja, katere gradnja vpliva tudi na promet v okolici, naj bi v novi podobi zaživela predvidoma konec poletja. Na območju bo v prihodnjih letih zrasla tudi nova sodobna avtobusna postaja, pri kateri so investitor Slovenske železnice. Tako bo Ljubljana dobila sodoben potniški center.

C. Š.

Sorodno

Zadnji prispevki

Iz katerega letovišča se je oglasil Golob?

"Umirite se, Janez Janša," je Golob danes zapisal na družbenih...

JLA napadla Slovenijo, Kučan pa v ozadju lobiral, naj Slovenije ne priznajo

V zgodnjih jutranjih urah 27. junija 1991 sta dve...