Dobrodelni večer z Martinom Golobom in Borutom Pahorjem

Datum:

Kako lahko z majhnimi dejanji vsak dan prispevamo k boljšemu svetu? Kaj so temelji dobrega in kako jih uresničujemo v vsakdanjem življenju?

Na dobrodelnem pogovornem večeru bosta Martin Golob, priljubljen katoliški duhovnik, in Borut Pahor, nekdanji predsednik Republike Slovenije, delila svoja razmišljanja, izkušnje in poglede na vrednote, ki povezujejo: vera, upanje, ljubezen.

V pogovoru, ki ga bo povezovala Nuša Lesar, bosta osvetlila pomen solidarnosti in majhnih, a pomembnih korakov, ki gradijo lepšo prihodnost. Večer bo z glasbo obogatila pevka Monika Avsenik in v nas spodbudila radost za polno življenje.

Kdaj: četrtek, 9. januarja 2025, ob 19. uri
Kje: Festivalna dvorana (Ljubljana)
Partner projekta: Zveza prijateljev mladine Slovenija

Cena vstopnice, ki je na voljo na mojekarte.si, je 20 €.

Zbrana sredstva bodo donirana Zvezi prijateljev mladine Slovenije za družino, ki jo je v letošnjem oktobru doletela velika tragedija. Oče je zaradi srčnega zastoja nenadoma umrl in zapustil ženo in 3 male otroke same. Še ne 35-letna mamica se bori z neozdravljivo boleznijo multiplo sklerozo. Zaposlena je v vrtcu kot pomočnica vzgojiteljice, vendar je zaradi narave bolezni pogosto bolniško odsotna. V družini sta dva šoloobvezna fanta, deklica pa je še v vrtcu in se bo drugo leto začela šolati. Finančna stiska je velika.

Družina

Sorodno

Zadnji prispevki

Nevladniki zavajajo, da je odvzem volilne pravice tujcem protiustaven, ustava trdi drugače

Skupina levičarskih nevladnikov, povezana v Pravno mrežo za varstvo...

Še ena žrtev LGBT ideologije: 15-letna Kallie ni vedela, da se bo borila z moškim

Kristen Waggoner, glavna odvetnica vplivne organizacije Alliance Defending Freedom...

Civilizacijski dolg, ne razdor!

Državni zbor je končno sprejel zakon o pokopu žrtev...

Janša: Edina predstavnica politične policije na visokem položaju je Marta Kos

Bo vlada Janeza Janše tudi uradno pozvala evropsko komisarko...