Dogradnja OŠ Blanca se bliža h koncu

Datum:

Gradnja prizidka k Osnovni Šoli Blanca je v zaključni fazi. Trenutno urejajo notranje prostore in zunanjo ureditev, naložba pa bo zaključena predvidoma maja.

Gradnja dvoetažnega prizidka je stekla v lanskem letu. V novem pritličju bodo prostori za predšolsko vzgojo, v nadstropju pa učilnice in kabineti učiteljev.

V pritličju sta predvideni dve novi igralnici za 1. starostno obdobje s sanitarijami, garderoba za zaposlene, tehnični prostor in dvigalo. V nadstropju sta predvideni dve novi učilnici, ureditev kabineta in dodatnega prostora za individualno delo. Za povezavo s preostalo šolo sta narejena preboj in povezava z obstoječim hodnikom.

Naložba bo stala 2,3 milijona evrov, ki jih bo prispevala Občina Sevnica. Dela izvaja Kostak iz Krškega.

Moje Posavje

Sorodno

Zadnji prispevki

Občina Šmarje pri Jelšah: Šola na Sladki Gori dobiva vadbeni prostor

Od septembra bodo učenci podružnične šole na Sladki Gori...

Dvorni umetnik levice Arjan Pregl dobil lekcijo od Resnice

Predsednik Državnega zbora in predsednik stranke Resni.ca Zoran Stevanović...