Hoivik se vsem zahvaljuje za “podporo sočutje in dobre želje”

Datum:

Ob posredovanju policije in gasilcev je s strehe državnega zbora varno sestopil poslanec SDS Andrej Hoivik, ki ga je reševalno vozilo v spremstvu policijskih vozil odpeljalo v zdravstveno oskrbo.

Kot smo uspeli izvedeti, je bil Hoivik pod hudimi pritiski zaradi referendumske kampanje, kjer je bil eden najbolj zaslužnih za referendumski uspeh opozicije. Poleg tega naj bi imel še družinske težave. V poslanski skupini SDS so v izjavi zaprosili javnost za razumevanje in sočutje.

S Hoivikom je že govoril predsednik Janez Janša, ki pravi, da je “Andrej OK, rabi pa počitek in vsaj malo miru. Zahvaljuje se vsem za podporo, sočutje in dobre želje.” “Hvala, ker smo ljudje,” je še zapisal Janša na X.

Poslancu želimo uspešno okrevanje.

C. R.

Sorodno

Zadnji prispevki

Je sodstvo vendarle sposobno samorefleksije?

Kljub nekaterim drugačnim pričakovanjem je vrhovno sodišče vendarle zavrnilo...

Forbicijev CNVOS pred sedežem izobesil palestinsko in LGBT zastavo, odstranil pa slovensko

Zavod Center za informiranje, sodelovanje in razvoj nevladnih organizacij...