Iranska islamska univerza Azad študentom ponuja “registracijo prostovoljcev za samomorilski napad na ZDA in Izrael”!

Datum:

Nova propagandna akcija v Iranu. Iranska islamistična univerza Azad novači med svojimi študenti prostovoljce, ki bi bili pripravljeni izvesti samomorilske teroristične napade v Združenih državah Amerike in v Izraelu.

V Koranu piše, da je Alah od vernikov kupil njihovo življenje in lastnico, zato pa bodo prišli v raj. Borijo se za njegovo stvar, zato ubijajo druge,  pa tudi drugi ubijajo njih.

Iranske oblasti se po smrti drugega najbolj vplivne osebe v Iranu, generala Kasema Sulejmanija želijo izkoristiti t.i. kult njegove smrti. A kot smo videli, njihova propaganda ne dosega več namena. V zadnjih dneh smo opazili mnogo protestov, ki protestirajo proti teokratskemu režimu v Iranu.

Luka Perš

Sorodno

Zadnji prispevki

Regulacija cen goriv podaljšana do sredine decembra

Vlada je sprejela odločitev o podaljšanju regulacije cen določenih...

S sporazumom med ZDA in Iranom bi slednji ohranil nadzor nad ožino Hormuz

Iranski mediji so se dokopali do osnutka sporazuma z...

Švicarji bodo v nedeljo odločali o omejitvi prebivalstva na 10 milijonov

V nedeljo, 14. junija, se bodo Švicarji na referendumu...

Minister Šircelj: “Časovnica zmanjševanja javnofinančnega primanjkljaja še ni jasna”

Finančni minister Andrej Šircelj pravi, da bo dinamika zniževanja...