Izsledili občana, ki je v ZD Laško odložil lažno sumljivo napravo

Datum:

V torek ob 10.20 je bila policija s strani Zdravstvenega doma Laško obveščena, da je v začasno pisarno ZD Laško prišel občan, ki je na mizi je pustil kovček. Ta je prisotnim povedal, da se v kovčku nahaja bomba, nato pa je odšel.

Objekt je bil iz varnostnih razlogov evakuiran. Občina Laško pa je po poročanju STA posvarila občane in obiskovalce, naj se izogibajo območju ter upoštevajo navodila pristojnih služb.

V prostore zdravstvenega doma so prispeli policisti oddelka za protibombno zaščito, ki so vsebino kovčka pregledali in sklenili, da ta ne vsebuje eksplozivne naprave.

Policija je nato v sporočilu za javnost sporočila, da je bil občan, zaradi katerega je bilo potrebno evakuirati ZD Laško, že izsleden, ta pa bo tudi kazensko ovaden.

Ž. N.

Sorodno

Zadnji prispevki

Migracije nemške davkoplačevalce stanejo več deset milijard evrov

Novi podatki nemškega zveznega finančnega ministrstva kažejo, da bodo...

Čestitke Janezu Janši dežujejo od vsepovsod

Po izvolitvi Janeza Janše za novega predsednika vlade je...

Trump nenadoma prekinil načrte za konec tedna: v ozadju iranski načrt na atentat Trumpove hčere?

Ameriški predsednik Donald Trump je nepričakovano prekinil svoje načrte...