Melania Trump prvič po operaciji v javnosti: V mali črni oblekici jemala dih

Datum:

Prva dama ZDA Melania Trump se je prvič pokazala v javnosti, potem ko je pred skoraj mesecem dni prestala operacijo na ledvici, in s svojim prihodom počastila 40 povabljenih družin padlih ameriških vojakov. V mali črni oblekici je jemala dih vsem prisotnim.

Melania Trump je za posebno priložnost, da s svojim prihodom počasti 40 povabljenih družin padlih ameriških vojakov, izbrala t.i. malo črno oblekico in ujemajoče se čevlje španskega oblikovalca Manola Blahnika. Dogodek se je odvijal v Beli hiši, za medije pa je bil zaprt, a je Melania le osrečila tudi le-te, ko je na svojem Twitter profilu objavila nekaj fotografij s svečane prireditve. S tem je dokončno utišala številne zlobne govorice, zakaj se ne pojavi v javnosti. Vsekakor je prav, da si je vzela čas za okrevanje po operaciji, saj je pred prisotne stopila lepša kot kadarkoli doslej.

S fotografij je razvidno, da si je Melania ob tem omislila rahle kodre zgolj ob obrazu, ki so še bolj poudarili njen make-up. Tako kot vedno je bila tudi tokrat enostavno popolna. 

Prvo damo ZDA in najbolj uspešno Slovenko vseh časov je ameriška javnost nazadnje videla v začetku maja, ko je s svojim soprogom Donaldom Trumpom sprejela tri izpuščene ameriške talce iz Severne Koreje, piše Breitbart.

M. S.

Sorodno

Zadnji prispevki

Novo mesto: Na Loki gradnja Urbanega parka – igrišča začasno zaprta

Na novomeški Loki so se pričela gradbena dela –...

[Video] Tožilstvo zavrglo ovadbo proti Jankovićevemu varnostniku: Jernejca naj bi se kar sama metala po tleh

Okrožno državno tožilstvo je zavrglo kazensko ovadbo zoper varnostnika...

Zakaj je subvencioniranje električnih avtomobilov nespametno in nepravično?

"Ni pravično, da davkoplačevalci subvencionirajo nakupe električnih avtov, medtem...