Olimpija jesenski prvak, nov spodrsljaj Maribora

Olimpija je v Zavrču brez kapetana in svojega najboljšega nogometaša premagala Zavrč. Domači so sicer povedli prek nekdanjega nogometaša Olimpije Golubarja, a sta novo zmago zeleno-belim priborila Ontivero in Henty. Maribor si je v Domžalah privoščil nov spodrsljaj (0 : 0).

Danes:
Domžale 0 : 0 Maribor (0 : 0)
2.100

Zavrč 1 : 2 Olimpija (1 : 1)
1.000; Golubar 9.; Ontivero 22., Henty 64.
Zmaji so začeli slabo, kar so domači s pridom izkoristili. Zmedo gostujoče obrambe je najbolje izkoristil nekdanji “zmaj” Josip Golubar. Še v prvem polčasu je Ontivero s prekrasnim zadetkom z roba kazenskega prostora poravnal rezultat. V drugem polčasu je na sceno stopil v zadnjem obdobju nekoliko zadržani Henty in Olimpijo popeljal do zelo pomembnih točk na težkem gostovanju pri Zavrču, ki je v letošnji sezoni prvič klonil proti eni izmed trenutno vodilnih ekip prvenstva. Olimpija, ki je igrala brez kapetana Šporarja, je s to zmago že osvojila naslov jesenskega prvaka.

Gorica 1 : 0 Rudar (0 : 0)