Panika na avtocesti v Ribnici: “Sami kriminalisti, mimo naj bi šli tudi mrtvaški vozovi. Policija sporoča, da potekajo aktivnosti za izsleditev migrantov, ki so ilegalno prečkali mejo!

Datum:

Ob avtocesti v Ribnici pri Brežicah je prava panika. Na Facebooku je namreč mimoidoča opazila in tudi objavila sliko več policijskih avtomobilov in pripisala: “Sami kriminalisti, vse v lučkah, prenašajo neke črne škatle.” Na to objavo ji je nekdo pripisal, da so bili tam že trije mrtvaški vozovi.

Na Policijski upravi Novo mesto, kjer “akcija” poteka, so dejali, da potekajo aktivnosti za izsleditev migrantov, ki so nezakonito prečkali mejo, poročajo tudi Slovenske novice. Smrtnega primera pa za zdaj še niso zabeležili.

Sorodno

Zadnji prispevki

Kokotova v poletni obleki in pod palmo provocira levičarske novinarje

Poslanka stranke Resnica Katja Kokot je 21. julija 2026...

Skrajno levičarski lokal, ki zbira denar za ilegalne migrante, ostal brez blagajne

La P’tite Base, skrajno levičarski aktivistični lokal na trgu...

Evropska komisija blokira glas ljudstva: pobuda Save Europe Act razglašena za “rasistično”

Evropska komisija je uradno zavrnila registracijo panevropske kampanje Save...

[Fotogalerija] Janšev vzpon v severno steno Triglava zaznamovalo posebno srečanje

Predsednik SDS Janez Janša je strasten pohodnik in plezalec,...