Prerok Mohamed napovedal, da bodo muslimani pobili vse Jude!

Datum:

V pridigi “Kdo bo osvobodil Al-Aqsa” je savdski klerik, šejk Mamdouh Al-Harbi rekel, da so muslimani v vojni z Judi, ne samo s sionisti, in da trditi drugače “pomeni zavračanje besed Alaha in preroka Mohameda,” poroča Jihad Watch. 

V pridigi, ki je bila 26. julija objavljena na spletnem portalu YouTube, šejk še trdi, da je prerok Mohamed napovedal, da bodo muslimani pobili vse Jude. Vsak, ki trdi, da smo v vojni s sionisti, ne z Judi, se moti. Naša vojna je z Judi, čeprav sionisti predstavljajo najbolj nevarno vrsto Judov. Alah in Mohamed nista omenjala sionistov, ampak Jude. Prerok Mohamed je povedal: “Sodni dan ne bo prišel, dokler se muslimani ne bodo borili z Judi. Muslimani jih bodo pobili in Judi se bodo skrili za kamenje in drevesa. In kamenje in drevesa bodo rekla ‘O, muslimani, o, služabniki Alaha, Jud je za mano, pridite in ubijte ga’.”

Konec 19. stoletja je Theodor Herzl začel politično gibanje sionizem, nacionalistično gibanje, ki si je prizadevalo za ustanovitev judovske države Izrael. 

U. V.

Sorodno

Zadnji prispevki

Novo mesto: Na Loki gradnja Urbanega parka – igrišča začasno zaprta

Na novomeški Loki so se pričela gradbena dela –...

[Video] Tožilstvo zavrglo ovadbo proti Jankovićevemu varnostniku: Jernejca naj bi se kar sama metala po tleh

Okrožno državno tožilstvo je zavrglo kazensko ovadbo zoper varnostnika...

Zakaj je subvencioniranje električnih avtomobilov nespametno in nepravično?

"Ni pravično, da davkoplačevalci subvencionirajo nakupe električnih avtov, medtem...