Samir Handanović – obrambni junak Interja (video)

Za torkovo zmago Interja proti Bologni v italijanski seriji A lahko glavno zaslugo pripišemo prav reprezentančnemu vratarju Samirju Handanoviću.

Inter se je v italijanskem prvenstvu znova vrnil na vrh lestvice, pa čeprav morda le za 24 ur. V torek je v edini tekmi kroga gostoval pri Bologni in le stežka prišel do zmage z rezultatom  1 : 0 in s tem do treh točk.

Handanović zaustavil nemogoče
Glavni ‘krivec’ za uspeh je bil slovenski reprezentančni vratar Samir Handanović, ki je globoko v sodnikovem podaljšku uspel zaustaviti nemogoče. Z velemojstrsko obrambo je odbil strel Mattie Destra in s tem Interju prinesel tri točke.

Inter je imel kar precej težko delo, saj je od 61. minute igral z igralcem manj, izključen je bil namreč Felipe Melo. Zmagoviti zadetek pa je v 67. minuti dosegel Mauro Icardi.