Skupina eksorcistov obsodila knjigo, ki otroke uči, kako priklicati demone

Datum:

Mednarodna zveza eksorcistov (AIE) je v enem svojih redkih svaril staršem opozorila na knjigo “A Children’s Book of Demons” (v prevodu Otroška knjiga demonov), ki otroke uči, kako naj prikličejo demone, da bi jim ti pomagali, če ne marajo hrane ali opravljanja hišnih opravil.

“Otroška” knjiga, ki je bila izdana maja letos, prikazuje otroke, stare med pet in deset let, ki z risanjem preprostih simbolov na pomoč kličejo demone.

V združenju eksorcistov naj bi bili, po poročanju RT, zaradi knjige besni. “‘A Children’s Book of Demons’ prikazuje klicanje demonov kot nekaj “običajnega in priporočljivega,” je opozoril predsednik AIE, oče Francesco Bamonte.

Gre za normalizacijo satanizma
“Kdorkoli vabi otroka h klicanju demonov je kot oseba, ki mu v roke potisne granato, da se igra z njo. Prej ali slej bo bomba v otrokovih rokah eksplodirala,” je povedal Bamonte.

https://twitter.com/Raj_Msian/status/1207061803970129921

Omenjena knjiga je po Bamontejevih besedah poskus normalizacije čaščenja Hudiča, da bi se na satanizem gledalo kot “normalno alternativo ostalim religijam”.

https://twitter.com/BKaysac/status/1205498863966183424

Knjiga, ki so jo pri založbi Koyama Press označili za “paranormalno parodijo”, se ni zdela nič kaj smešna staršem, o čemer priča tudi kopica negativnih recenzij.

Ivan Šokić

Sorodno

Zadnji prispevki

Sprejet CHARLIE Act: v šolah ne smejo več učiti spolne ideologije

Predstavniški dom zvezne države New Hampshire je sprejel zakon,...

Opozorilo za vse imetnike orožja: petek je zadnji dan za prekategorizacijo, sicer sledi globa

Vse imetnike orožnih listin opozarjamo, da se petletni prehodni...

Nova kazenska zadeva za Smodeja: očitajo mu dve goljufiji z javnim denarjem

Ljubljansko tožilstvo je proti Dušanu Josipu Smodeju, nekdanjemu vodji...

Fokusna skupina za davke pripravlja predlog novele Zakona o dohodnini

Včeraj je v okviru Strateškega sveta za gospodarstvo, posvetovalnega...