Jelen pri Komnu zletel v voznika

Datum:

Na družabnem omrežju Facebook je zaokrožila fotografija, na kateri je mogoče videti naravnost neverjeten prizor nesreče, v katerem je bila udeležena divjad. Marsikomu se poraja vprašanje, če gre za fotomontažo, a temu ni tako. 

Iz fotografije sodeč je mogoče sklepati, da je beli kombi očitno med vožnjo naletel na jelena, ki je zaradi naleta pristal kar v voznikovi kabini.

Sodeč po komentarjih na Facebooku naj bi se nesreča pripetila danes zjutraj v kraju Komen. “To je Komen, Marivniki, danes zjutraj”; “Komen”; “Uf, ampak se zgodi na žalost”, so namreč komentarji, ki so se med drugim zvrstili pod objavo fotografije. Porodilo se je vprašanje, kaj se je po nesreči zgodilo z voznikom?

Vir: Fb

Med komentatorji se je znašel tudi kdo, ki je pomislil, da gre v konkretnem primeru le za fotomontažo. Skepsa seveda ne čudi, saj takšne podobe nesreče, da bi divjad v celoti pristala v notranjosti avtomobila, niso ravno vsakdanje.

Voznik ni utrpel poškodb
Policijo smo kontaktirali v zvezi s tem dogodkom. Sporočili smo nam, da so ob 7.38 dobili obvestilo, da se je na cesti od Dutovelj proti Komnu jelen zaletel v vozilo in pristal na sedežu. “Z ogledom je bilo ugotovljeno, da je 3 kilometre pred Komnom jelen trčil v tovorno vozilo Citroen Jumper, katerega je peljal 43-letni voznik”, so pojasnili.

Po njihovih besedah je vozilo “poškodovano v celoti, jelen je poškodovan, vendar je s kraja zbežal, voznik ni poškodovan.” O nesreči je bila obveščena tudi lovska družina.

S. K.

Sorodno

Zadnji prispevki

Je Golob že pozabil na svoje fašistoidno čiščenje janšistov?

Zna se zgoditi, da bo Tanja Fajon ob prestižno...

[Video] Janez Janša z ženo Urško na sprejemu pri Macronu

Predsednik vlade Janez Janša se na povabilo francoskega predsednika...

Napetosti z Iranom naraščajo, Trump pa še vedno pušča odprta vrata dogovoru

Napetosti med Združenimi državami Amerike in Iranom se stopnjujejo,...

Zakaj KPK niso skrbeli nujni zakonodajni postopki v času Golobove vlade?

KPK opozarja na problematiko sprejemanja zakonodaje izven ustaljenega postopka,...