Afriški migrant ugrabil 2-mesečnega dojenčka, da bi s tem preprečil svojo deportacijo!

Datum:

Po pet urnem naporen pregovarjanju v nemškem mestu Wismar je policija na Uradu za tujce rešila grozljivo situacijo, ko je prosilec za azil iz Gane ugrabil 2-mesečnega dojenčka kot talca. Pogajalci in policisti so uspeli rešiti dojenčka nepoškodovanega, migranta pa so pridržali, poroča Voice of Europe.

Afriški migrant je namreč vstopil v urad za tujce, da bi preprečil svojo deportacijo. Vse zaposlene so evakuirali iz stavbe in zavarovali območje, ter tako začeli s pogajanjem.

Slika je simbolična (vir: twitter)

Vsi so bili prestrašeni, saj je moški je držal dojenčka na tak način, kot da bo otroka izpustil ali ga poškodoval. Tudi otrokova mama je bila prisotna. Afriški migrant je namreč trdil, da je otrok njegov in tako želel preprečiti deportacijo. Na koncu vseeno popustil, otroka pa so nemudoma poslali k zdravniku na pregled, njega pa aretirali in odpeljali v pripor.

Lana Božič

Sorodno

Zadnji prispevki

Šole niso verske kuhinje: integracija pomeni prilagajanje okolju, ne obratno

Zagovornik načela enakosti Miha Lobnik je 22. julija 2026...

Modeli OpenAI našli pot do interneta in napadli sisteme podjetja

OpenAI je razkril, da je kombinacija nekaterih njihovih eksperimentalnih...

Drzne tatvine in konoplja v Ivančni Gorici

Ljubljanski policisti so v zadnjih 24 urah zaznali povečano...

Kokotova v poletni obleki in pod palmo provocira levičarske novinarje

Poslanka stranke Resnica Katja Kokot je 21. julija 2026...