Trije mladoletni Romi oropali moškega in ga poškodovali

Datum:

Nekaj pred 13. uro včeraj so policiste obvestili o ropu v okolici Šentjerneja, kjer naj bi (neuradno trije Romi) napadli moškega, ga poškodovali, mu vzeli denarnico in pobegnili.

Na kraj so bili napoteni policisti, ki so nemudoma pričeli izvajati številne aktivnosti za izsleditev storilcev. Na podlagi opisa so trojico izsledili in prijeli. Odvzeli so jim prostost in jih odpeljali v prostore za pridržanje. Ugotovili so, da gre za 15, 16, in 17 let stare osumljence z območja Šentjerneja.

Lažje poškodovanega moškega so reševalci oskrbeli in odpeljali v bolnišnico. Policisti bodo zoper osumljence na pristojno tožilstvo podali kazensko ovadbo zaradi kaznivega dejanja ropa.

Moja Dolenjska

Sorodno

Zadnji prispevki

Intervju z Janezom Janšo: “Ugled Slovenije je zapravljen, zato ga je treba vrniti”

V studiu televizije Nova24TV smo se v ponedeljek, 1....

Slovenija se vrača

Slovenci smo se osamosvojili »pet minut pred dvanajsto«. Danes...