Uganete veroizpoved brezsrčneža? Oče pustil hčerko utopiti, ker ni želel, da se je kdorkoli dotika!

Datum:

Pred tremi leti se je na plaži Dubaja zgodil incident, ki še danes medijsko zelo odmeva. Radikalni islamist je pustil umreti lastno hčer, ki se je utapljala v morju, saj ni želel, da bi se je kdorkoli od reševalne ekipe dotikal.

Komaj 20-letno dekle je avgusta 2015 umrlo zaradi utopitve, saj je njen oče preprečil njeno reševanje. Dekle so želeli reševalci rešiti iz vode, toda moški ni dopustil, da bi se je kdorkoli dotikal, saj bi jo s tem onečastili.

Kot poroča britanski The Sun, se je brezsrčnež prerekal z reševalcema toliko časa, da je njegova hčerka utonila in umrla. Njegovo trdno versko prepričanje in surova moč sta ugasnila mlado človeško življenje. “Raje jo vidim mrtvo, kot da se je dotikajo tuji moški,” je dejal med prerekanjem z reševalci.

C. Š.

Sorodno

Zadnji prispevki

Novo mesto: Na Loki gradnja Urbanega parka – igrišča začasno zaprta

Na novomeški Loki so se pričela gradbena dela –...

[Video] Tožilstvo zavrglo ovadbo proti Jankovićevemu varnostniku: Jernejca naj bi se kar sama metala po tleh

Okrožno državno tožilstvo je zavrglo kazensko ovadbo zoper varnostnika...

Zakaj je subvencioniranje električnih avtomobilov nespametno in nepravično?

"Ni pravično, da davkoplačevalci subvencionirajo nakupe električnih avtov, medtem...