V Sloveniji najmanj rojstev otrok v zgodovini, osmomarčevke pa praznujejo njihovo iztrebljanje

Datum:

“Raziskovalnemu inštitutu”, ki ni ne raziskovalni in ne inštitut, je končno uspelo. Po dolgih mukah in bogati mednarodni kampanji so zbrali dovolj podpisov za t. i.  varen in dostopen splav. Se pravi za področje, kjer skoraj nobena države EU nima nekih velikih družbenih konfliktov. Sicer pa je v času demografske krize že iz načelnega razloga zavržno promovirati umore nerojenih otrok.  

Potem ko so nekaj časa imeli hude težave z zbiranjem podpisov, saj je bilo treba podpise tudi verificirati, je Inštitut 8. marec vendarle zbral dovolj podpisov v kampanji Moj glas, moja izbira, za katerega trdijo, da se zavzema za “varen in dostopen splav”. Za to, da bo pobudo obravnavala Evropska komisija, so potrebovali milijon zbranih podpisov.

Sicer so trdili, da so dovolj podpisov zbrali že pred meseci, se je takrat izkazalo, da veliko podpisov ni bilo pravilno izpolnjenih, torej jih Evropska komisija (EK) ne bi upoštevala. Zdaj se bo EK vendarle prisiljena ukvarjati z zadevo, kjer razen skrajno levega aktivizma ni nikakršnih političnih trenj med levico in desnico – vsaj ne v EU.

Za kaj se sploh v inštitutu borijo?

Glede na to, da gre za zakonsko področje, ki je v večini držav EU že ustrezno urejeno, se poraja vprašanje, za kaj se sploh osmomarčevke borijo. Varen in dostopen splav je tako v Sloveniji kot drugod po EU “varen in dostopen”.

Poljska, Varšava. Tiskovna konferenca, kjer so nagovorili poljske predstavnice in predstavnike parlamenta pred obravnavo za spremembo zakonodaje o splavu (Foto: arhiv Inštituta 8. marec)

V resnici gre za trik. Edini dve državi z bolj restriktivnimi zakonodajami glede ureditve splava sta Poljska in Malta – obe z vladami, ki sta blizu aktivistkam iz 8. marca. Pri pobudi gre za to, da bi morale države EU (tudi Slovenija) FINANCIRATI splave Maltežank in Poljakinj, ki splava ne morejo opraviti v domači državi. Kaj to pomeni? Slovenski zdravstveni sistem oz. slovenski davkoplačevalci bi financirali umore nerojenih otrok, ki bi jih pri nas opravile tujke. V državi, kjer zbiramo zamaške za otroke z redkimi genetskimi boleznimi, gre seveda za bes vzbujajoči aktivizem.

V službi Planned Parenthood

8. marec se vztrajno trudi širiti propagando o splavu, s tem pa deluje v prid industrije splavov – z delom, ki ga že od vsega nastanka opravlja ameriška organizacija Planned Parenthod. Naj spomnimo, da je Inštitut 8. marec visoko na plačilni listi omenjene organizacije, ki je nastala na osnovi evgenike in rasizma. Prav tako so do sedaj od organizacije Open Society deviznega špekulanta Georgea Sorosa prejele že 355 tisoč dolarjev.

Klinika Planned Parenthood (Foto: EPA)

Sodeč po objavi Aleša Primca – želijo s svojo ideologijo okužiti tudi mladostnike. “Po SLO srednjih šolah visijo plakati 8. marec, ki propagirajo podpis peticije za usmrtitve nerojenih otrok. Namesto da bi dijake ozaveščali o nevarnosti postopkov smrti nerojenih otrok, jih silijo v nesrečo. Takoj ustaviti smrtno nevaren aktivizem 8. marec in Nike Kovač v šolah,” je zapisal Primc.

Demografska slika je porazna one pa fajtajo …

Pobuda pa je še toliko bolj zavržna zato, ker je demografska slika v zahodnih državah – še posebej pa v EU katastrofalna. Grozi nam izbris civilizacije, osmomarčevke pa se borijo, da se pred porodom pobije čim več otrok.

Evropa namreč pospešeno izumira. Mail je objavil zemljevid, ki prikazuje zaskrbljujočo nizko rodnost na stari celini za leto 2022. V Sloveniji je to leto rodnost znašala 1,55 otroka na žensko, na Poljskem 1,29 otroka, v Grčiji 1,32 otroka, v Španiji 1,16 otroka, na Malti pa celo 1,08 otroka na žensko. Celo v (evropski?) Turčiji rodnost v tem letu ni presegla 1,63 otroka na žensko. V nobeni od držav ne dosega 2,1 otroka na žensko, kar je ključno za naravno obnavljanje prebivalstva v družbi.

Foto: X

Kaj pa Slovenija? Ob koncu prvega četrtletja lani smo imeli 2.123.949 prebivalcev, od tega je bilo 9,6 odstotka tujih državljanov. To pomeni, da je bilo ob objavi zadnjih statistik na Statističnemu uradu RS državljanov Slovenije 1.920.676. Ker pa že od leta 2002 ni bilo popisa prebivalstva po narodnosti in veroizpovedi, ostajajo te številke precej meglene. Iz leta v leto tako zaznavamo upad, saj jih je bilo leta 2020 1.944.627, leta 2023 pa 1.923.200. Po drugi strani se povečuje število pri nas živečih tujih državljanov. Leta 2008 jih je bilo 67.270 ali 3,1 odstotka, v letu 2015 jih je bilo 106.486 ali 5,1 odstotka, leta 2020 jih je bilo 166.834 oziroma 7,7 odstotka vsega prebivalstva, v prvem četrtletju letošnjega leta pa že 203.273 ali 9,6 odstotka. Število rojenih otrok leta 2023 je bilo najmanjše v 102-letni zgodovini spremljanja števila rojstev. Rodilo se jih je 16.989, je poročal Statistični urad RS.

Gre za pereč problem, ki bremeni tako politične voditelje kot tudi poglavarje lokalnih krščanskih cerkva, družboslovce in zdravstvene specialiste s področja reprodukcije (plodnosti).

Je pa splav del iste večglave hidre, s katerimi skrajni levičarji napadajo našo civilizacijo: del nje sta tudi evtanazija in uzakonjenje nezakonitih migracij.

I. K.

Sorodno

Zadnji prispevki

Volilna pravica le za izbrane? Na petih voliščih v tujini ne bo glasovanja za referendum

Pred kratkim je odjeknil škandal, nekateri državljani in državljanke...

Policisti PU Novo mesto prijeli preko 200 migrantov

Za policisti Policijske uprave Novo mesto je pester podaljšan...