Ženska v rokah držala glavo otroka in kričala: “Alah je velik!”

Datum:

Pred postajo podzemne železnice v Moskvi je stala v črno burko oblečena ženska, ki je v rokah držala glavo mrtvega otroka in v arabščini kričala, da je Alah velik, da je ubila tega otroka ter da je teroristka. Žensko naj bi že aretirali.

V Moskvi se je pred vhodom na eno izmed postajališč podzemne železnice zgodil grozljiv incident. V črno burko oblečena ženska je v rokah držala glavo obglavljenega otroka in v arabščini kričala: “Alah je velik!”

”Ubila sem otroka, jaz sem teroristka” 
Glede na poročanja tujih medijev naj bi ženska v rokah nosila glavo deklice Nastye M., ki je bila umorjena nekoliko prej. Potem ko jo je umorila, je odšla na podzemno železnico, kjer jo je ustavil lokalni policist. Iz torbe je potegnila otroško glavo in začela kričati: ”Ubila sem otroka, jaz sem teroristka!” 

Policisti so jo že aretirali. Kot so povedale priče, je bilo težko določiti, če gre za žensko ali moškega, ker je bila oseba od glave do pet oblečena v črno, poroča RT. Video posnetek je bil odstranjen zaradi sporne video vsebine.

M. G.

Sorodno

Zadnji prispevki

Skrajno levičarski lokal, ki zbira denar za ilegalne migrante, ostal brez blagajne

La P’tite Base, skrajno levičarski aktivistični lokal na trgu...

Policija po ropu vozila za prevoz denarja išče ta avto

Na območju Most je prišlo do ropa vozila za...

Evropska komisija blokira glas ljudstva: pobuda Save Europe Act razglašena za “rasistično”

Evropska komisija je uradno zavrnila registracijo panevropske kampanje Save...

Panika na dvorišču: volk napadel otroka, družinski pes žrtvoval življenje

Na družinskem srečanju ob žaru je skoraj prišlo do...