[VIDEO] Osebna in iskrena izpoved migranta: Evropi bi rad prinesel islam

Datum:

Nekateri so pobegnili pred vojno, večina pa ima drugačne želje, drugačne cilje. Boljše življenje in islamizacija Evrope. “Glavni razlog, zakaj sem zapustil Sirijo, je, da bi Evropi prinesel islam. Če se mi ta želja uresniči, z veseljem pozabim na ta svet.”

Za to, da bi v Evropi prevladal islam, je migrant iz Sirije pripravljen prodati ne samo lastno državo, ampak tudi lastne starše. Tako pravi. “Prisežem pri Alahu, da sem prišel samo zato,” še poudari.

Migrant iz Sirije je prepričan, da prinašanje islama med Evropejce ne bo lahko delo, zato se je že srečal z nekaj moškimi in ženskami, ki bi o islamu radi vedeli več.

https://www.youtube.com/watch?v=OmRggjGkq14

“Če bi se kdo spreobrnil v islam zaradi mene, zaradi mojega učenja, in potem tudi sam druge spreobračal in vodil k Alahu, potem bi bil jaz nagrajen za svoje in njegovo delo,” razlaga Sirec in dodaja, da si v tem primeru ne bi želel nazaj v svojo domovino, ampak domov v raj.

V. V.

 

Sorodno

Zadnji prispevki

Novo mesto: Na Loki gradnja Urbanega parka – igrišča začasno zaprta

Na novomeški Loki so se pričela gradbena dela –...

[Video] Tožilstvo zavrglo ovadbo proti Jankovićevemu varnostniku: Jernejca naj bi se kar sama metala po tleh

Okrožno državno tožilstvo je zavrglo kazensko ovadbo zoper varnostnika...

Zakaj je subvencioniranje električnih avtomobilov nespametno in nepravično?

"Ni pravično, da davkoplačevalci subvencionirajo nakupe električnih avtov, medtem...