Pahor večkrat skočil v mrzlo morje za idealno fotografijo

Datum:

Borut Pahor je letošnje prvomajske praznike preživel na Malem in Velem Lošinj, kjer si je privoščil nekaj morskega zraka in  kot kaže tudi precej sveže vode.

Ena izmed fotografij, ki jih je delil, ga ujame v trenutku skoka v morje. Brez majice, v vpadljivih neon rumeno-zelenih kopalkah, z razprtimi rokami in odprtimi usti, tik preden pristane v vodi.

A kot je pripisal, voda ni bila ravno vabljiva. Ko je pomočil roko, ga je presenetil občutek, kot da stoji ob kakšnem mrzlem jezeru v Minnesoti. Kljub temu se je odločil za skok – tudi zato, ker se je, kot sam pravi, dan prej nekoliko “važil”.

In ker fotografija ni uspela v prvem poskusu, se ni ustavilo pri enem skoku. Poskus je ponovil večkrat, dokler ni nastal pravi trenutek.

Foto: instagram

Sara Kovač

Sorodno

Zadnji prispevki

Je sodstvo vendarle sposobno samorefleksije?

Kljub nekaterim drugačnim pričakovanjem je vrhovno sodišče vendarle zavrnilo...

Forbicijev CNVOS pred sedežem izobesil palestinsko in LGBT zastavo, odstranil pa slovensko

Zavod Center za informiranje, sodelovanje in razvoj nevladnih organizacij...