Pet novih potrjenih okužb z novim koronavirusom, število smrtnih žrtev naraslo na 93!

Datum:

V četrtek je bilo v Sloveniji po podatkih vlade zabeleženih pet novih primerov okužb s SARS-CoV-2, število smrtnih žrtev pa je naraslo na 93. Na enotah intenzivne terapije se je v četrtek zdravilo 21 pacientov, pet oseb pa je bilo odpuščenih iz bolnišnic.

Vlada Republike Slovenije je sporočila, da je bilo v četrtek, 30. aprila, do 24. ure v Sloveniji potrjenih pet novih okužb z novim koronavirusom SARS-CoV-2, skupno število primerov okužb je tako naraslo na 1.434.

V četrtek je bilo po navedbah vlade v Sloveniji izvedenih 1.352 novih testov, število vseh izvedenih testov do zdaj znaša 54.300.

Novi koronavirus v Sloveniji terjal že 93 smrtnih žrtev
V četrtek sta umrli še dve okuženi osebi, skupno število umrlih v Sloveniji je naraslo na 93.

Na enotah intenzivne terapije 21 pacientov
Skupno je po zadnjih podatkih v Sloveniji hospitaliziranih 58 oseb, od tega 21 na enotah intenzivne terapije. Iz bolnišnic je bilo včeraj odpuščenih pet oseb.

Rok Krajnc

Sorodno

Zadnji prispevki

Koalicijska pogodba veže socialno pomoč na javna dela in ukinja številne zlorabe

Koalicijska pogodba predvideva obsežne spremembe tudi na področju socialne...

Migracije nemške davkoplačevalce stanejo več deset milijard evrov

Novi podatki nemškega zveznega finančnega ministrstva kažejo, da bodo...

Čestitke Janezu Janši dežujejo od vsepovsod

Po izvolitvi Janeza Janše za novega predsednika vlade je...