Trije neznanci v Ljubljani oropali moškega in ga oškodovali za nekaj sto evrov!

Datum:

Iz Policijske uprave Ljubljana so sporočili, da so včeraj, okoli 22.30. ure trije neznani storilci v centru mesta pristopili do oškodovanca, ga spotaknili, da je padel, ter mu zagrozili z nožem. Odvzeli so mu torbo z vsebino, nato pa s kraja dogodka zbežali.

Napadenega moškega so po navedbah policije oškodovali za nekaj sto evrov. Policisti še nadaljujejo z zbiranjem obvestil in bodo o vseh znanih okoliščinah obveščali pristojno državno tožilstvo.

Prvi storilec je visok okoli 175 cm, star okoli 20 let, suhe postave, oblečen je bil v jeans hlače in temno jakno. Drugi storilec je visok okoli 170 cm star okoli 20 let, normalne postave, oblečen je bil v temna oblačila. Tretji storilec, ki je podobnih let kot druga dva storilca, je visok okoli 160 cm, normalne postave, oblečen v temnejše hlače in sivo jakno.

Sara Kovač

Sorodno

Zadnji prispevki

Regulacija cen goriv podaljšana do sredine decembra

Vlada je sprejela odločitev o podaljšanju regulacije cen določenih...

S sporazumom med ZDA in Iranom bi slednji ohranil nadzor nad ožino Hormuz

Iranski mediji so se dokopali do osnutka sporazuma z...

Švicarji bodo v nedeljo odločali o omejitvi prebivalstva na 10 milijonov

V nedeljo, 14. junija, se bodo Švicarji na referendumu...

Minister Šircelj: “Časovnica zmanjševanja javnofinančnega primanjkljaja še ni jasna”

Finančni minister Andrej Šircelj pravi, da bo dinamika zniževanja...