Nova “prebujenska” blaznost: Ameriška mesta bodo transspolnikom dodelila 900 dolarjev mesečnega temeljnega dohodka

Datum:

V ZDA je “prebujenska” radikalna levica pri svojem družbenem prestrukturiranju že tako napredovala, da lahko svoje vrste uradno povzdigne v privilegiran razred, ki ga financira država. Tako vsaj načrtujejo v mestu Palms Springs v Kaliforniji in drugih krajih v Združenih državah Amerike.

Po različnih poročilih bodo transspolnim in nebinarnim prebivalcem zagotovili univerzalni temeljni dohodek. Lokalni uradniki so o načrtu glasovali prejšnji teden.

“Transspolni prebivalci v Palm Springsu v Kaliforniji lahko prejmejo osnovni dohodek v višini do 900 dolarjev na mesec samo zato, ker se identificirajo kot transspolni ali nebinarni – brez kakršnih koli omejitev,” je poročal Fox News. “Za nov pilotni program bo na voljo 200.000 dolarjev, potem ko je mestni svet Palm Springsa prejšnji teden soglasno izglasoval njegovo odobritev.”

Več si lahko preberete TUKAJ.

Sorodno

Zadnji prispevki

Birokratinja, ki je naredila “podmizno” uslugo Tanji Fajon, bi šla na Dansko

Po tem, ko je nekdanja generalna sekretarka na Ministrstvu...

Blokada sindikatov in ustavnega sodišča: S.P.-ji pričakujejo nižje prispevke

Interventni zakon za razvoj Slovenije je bil predstavljen kot...

Tito v “vrtu zla”: kako je bronasti diktator pristal na dvorišču ameriškega milijarderja

V ameriški zvezni državi Teksas, natančneje v Dallasu, stoji...

Žrtve bodo končno dobile ime …

… in dostojanstvo. Državni zbor je 26. maja sprejel...