Vandali razdejali pokopališče in uničili prav vse krščanske simbole!

Datum:

Tik pred praznikom Vseh svetnikov so neznanci razdejali pokopališče Breuil v francoskem mestu Cognac. Uničili so prav vse krščanske simbole. Kdo je naredil to sramotno dejanje, policija še preiskuje, ve pa se, kdo sovraži vse, kar je povezano s krščansko tradicijo: od islamistov do LGBT aktivistov.

V Cognacu so v noči z 29. na 30. oktober neznanci dobesedno uničili pokopališče. Spravili so se na krščanske simbole, kot so križi, kipe Matere Božje in simbolov Jezusa Kristusa. Podrtih ali zlomljenih je bilo skoraj 100 predmetov, ki so povezani s krščanstvom, poroča France 3.

Socialistični župan Michel Gourinchas je dejanje sicer označil za “ponižujoče” in “sramotno”, kljub temu je menil, da gre za običajni vandalizem, ki ni povezan z nobeno ideologijo. Policija je bolj previdna. Pravi, da bo šele preiskava pokazala, ali je šlo za vandalizem ali je bilo ozadje ideološko.

Demokracija

Sorodno

Zadnji prispevki

Je bila to Kučanova ljubica? To pravi princ Federico Pignatelli

Princ Federico Pignatelli, ki velja za žrtev slovenskega sodstva,...

Kako Soros z 102 milijoni vpliva na novembrske vmesne volitve

Milijarder in finančni manipulator George Soros, nekoč sovražna figura...

Gaza v srcu indoktriniranih levičarjev

Gaza je fenomen. Postala je objekt nenavadne naklonjenosti, žarišče...