[VIDEO] Goran Dragić in Dwayne Wade junaka Miamija za zmago in izenačenje serije

Heati so po dveh zaporednih porazih danes uspeli izenačiti serijo na 2 : 2. Z veliko težavami so izsilili podaljšek, kjer pa so bili izjemno učinkoviti. Prvi zvezdnik ekipe Dwayne Wade je bil daleč najbolj zaslužen za še drugo zmago Miamija po podaljšku proti Torontu. V zaključku se je izkazal tudi Goran Dragić s pomembnim košem za končno zmago 94 : 87.

Zelo izenačena serije med Miamijem in Torontom se nadaljuje. Na četrti tekmi smo spremljali še tretji podaljšek. Še naprej je v manjši prednosti Toronto, ki bo v noči na četrtek gostil peto tekmo.

Odlična igra v obrambi, vendar ne za Wada
V prvem polčasu je imel večino časa tekmo pod nadzorom Miami. Raptorsi so delovali neorganizirano, predvsem pa niso imeli igralca, ki bi povlekel voz, iz igre so zadeli manj kot tretjino metov. Pri vročici pa je znova blestel Wade, ki je bil v zaključku prvega dela nezgrešljiv s 15 točkami. Gostje so v drugem polčasu povsem pričakovano prevzeli nadzor nad igro, obe ekipi pa je spremljala dobra obrambna igra. Miami se je v zaključku tekme znova preko Wada uspel izvleči in izenačiti. Pri Torontu je Joseph zgrešil met za zmago. Nato je sledil še tretji podaljšek v tej seriji, Miami pa je na krilih svojih navijačev korakal proti novi zmagi naproti. Danes dokaj nerazpoloženi Dragić se je ustavil pri 15 točkah, šestih skokih in štirih podajah. Junak tekme pa je bil znova prvi zvezdnik Dwayne Wade, ki dobesedno sam reševal ekipo, ustavila ga ni niti dobra obrambna igra. Ustavil se je šele pri 30 točkah.

Pri obeh ekipah sta manjkala prva centra: Jonas Valančiunas pri Raptorsih in Hassan Whiteside pri Heatih.